Vasaras sezonā sekojiet līdz grafika izmaiņām šeit un sadaļā jaunumi.

Baseins

17 Monday
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
AQUA ZUMBA (Liene K.)
07: 30-08: 15
NO 10.09. Bērnu peldētapmācība 4 - 6 gadi (Rūta)
08: 30-09: 15
BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA NO 2+ GADIEM (PĒC PIERAKSTA) (RŪTA) 45`
09: 30-10: 15
ŪDENS AEROBIKA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (PĒC PIERAKSTA) (RŪTA) 45`
10: 30-11: 15
18 Tuesday
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
ŪDENS AEROBIKA (IVETA) 45`
07: 30-08: 15
ŪDENS AEROBIKA (IVETA) 45`
08: 30-09: 15
19 Wednesday
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
ŪDENS AEROBIKA (ANITA) 45`
07: 30-08: 15
ŪDENS AEROBIKA (ANITA) 45`
08: 30-09: 15
NO 12.09. Bērnu peldētapmācība 1 - 2 gadi (Rūta)
10: 30-11: 15
20 Thursday
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
ŪDENS AEROBIKA (IVETA/Anita) 45`
07: 30-08: 15
ŪDENS AEROBIKA (IVETA) 45`
08: 30-09: 15
21 Friday
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
ŪDENS AEROBIKA (ANITA) 45`
07: 30-08: 15
ŪDENS AEROBIKA (PĒC PIERAKSTA) (ANITA) 45`
08: 30-09: 15
AQUA ZUMBA (Liene K.)
09: 30-10: 15
ŪDENS AEROBIKA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (PĒC PIERAKSTA) (RŪTA) 45`
11: 15-12: 00
BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA NO 2+ GADIEM (RŪTA) 45`
12: 00-12: 45
22 Saturday
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
Bērnu peldētapmācība bez priekšzināšanām (Anita)
07: 45-08: 30
Bērnu peldētapmācība ar priekšzināšanām (Anita)
08: 30-09: 15
Ūdens aerobika (Anita)
09: 15-10: 15
ŪDENS AEROBIKA (PĒC PIERAKSTA) (Iveta) 45`
10: 15-11: 00
ŪDENS AEROBIKA /pēc pieraksta/ (Iveta)
11: 15-12: 00
23 Sunday
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
ŪDENS AEROBIKA (PĒC PIERAKSTA) (RŪTA) 45`
09: 00-09: 45
ŪDENS AEROBIKA (PĒC PIERAKSTA) (RŪTA) 45`
10: 00-10: 45

15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
ŪDENS AEROBIKA (Iveta)
18: 00-18: 45
AQUA ZUMBA (Liene K.)
19: 30-20: 15
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
ŪDENS AEROBIKA (Anita/Rūta)
18: 00-18: 45
AQUA ZUMBA (Liene K.)
19: 30-20: 15
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30