Sports

Joker klubs piedāvā lielisku atpūtas iespēju, vienlaicīgi veicot fiziskas aktivitātes gara un miesas uzlabošanas pasākumos skvoša un aerobikas nodarbībās un trenažieru zālē. Ķermeņa labsajūtu un iekšējo harmoniju sniedz jogas klases nodarbības, kā arī Joker kluba atpūtas zāles, kurās ir iespēja spēlēt biljardu, boulingu un minigolfu!

Piedāvājums


Cilvēki

Aleksandrs Kovaļenko Sporta zāles treneris
Beidzis Minskas Sporta akadēmiju. Starptautiskās klases sporta meistars. Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs.
Dāvids Eljašāns Sporta zāles treneris
Absolvējis Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju (bakalaura grāds sporta zinātnēs). Ieguvis B kategorijas sporta speciālista sertifikātu, vecākais treneris fitnesā.  Papildus izglītība: A - Step skola, kur mācījies par trenažieru zāles instruktoru. TRX Group Suspension Training sertifikāts. TRX RIP kursu sertifikāts. Dāvids regulāri apmeklē dažādus kursus un seminārus saistībā ar fitnesu, fiziskās sagatavotības attīstīšanu sportistiem un ārstniecisko vingrošanu. Agrāk Dāvids nopietni nodarbojās ar karate (Olimpiskā versija), kur pārstāvēja Latvijas izlasi Eiropas un pasaules čempionātos, gūstot uzvaras dažādos starptautiskos turnīros.  
Ģirts Mandrovicks Uztura speciālists
Man patīk izprast cilvēka organismā notiekošo procesu būtību, kā rezultātā spēju palīdzēt cilvēkiem. Svarīgi ir ne tikai ārstēt cilvēku, bet arī saprotamā valodā paskaidrot lietas būtību, lai cilvēks saprastu, ko darījis nepareizi, ko darīt tagad un kā mainīt nākotni.