Grupu nodarbības

Offer

Cenas

Specialists

Grupu nodarbības ir sadalītas dažādos intensitātes līmeņos, kas piemērotas cilvēkiem ar dažādu sagatavotības līmeni. Izvēloties nepieciešamo grupas nodarbību, Jums ir iespējams apmeklēt kardio, muskulatūras spēka un tonusa uzlabošanas nodarbības, kā arī nodarbības garam un prātam.Jums piemērota nodarbība uzlādēs Jūs ar pozitīvām emocijām, tonizēs un atbrīvos!

Nodarbību grafikus un laikus var apskatīt šeit:

grupu nodarbības zālē Nr.1
grupu nodarbības zālē Nr. 2. 

Grupu nodarbību saraksts:

 

PILATES

Pilates balstās uz sešiem pamatprincipiem: tā ir kontrole, centrēšana, koncentrēšanās, precizitāte, elpošana, kā arī plūstošas kustības. Pilates enerģiju vada no ķermeņa centra punkta, tālāk ļaujot tai plūst uz rokām un kājām. Nodarbības uzlabo kustību koordināciju un precizitāti,  attīsta lokanību, nostiprina ķermeņa dziļo muskulatūru un pozitīvi ietekmē stāju.

Pielāgota intensitāte

 

ABL + STRETCH

Vingrojumi ķermeņa korsetes nostiprināšanai (vēdera prese, muguras, sānu un sēžas muskulatūra) - dažadiem sagatavotības līmeņiem. Nobeigumā stiepšanas un elpošanas vingrinājumi.

Pielāgota intensitāte

 

BODY ART

Nodarbība, kas pielāgojas katra dalībnieka elpošanas ritmam, vienlaikus trenējot vairākas muskuļu grupas, kā arī attīstot ķermeņa plastiku un līdzsvaru.

Katrai pozai tiek veltīts pietiekami daudz laika, lai novērstu nevēlamu sasprindzinājumu vai straujas kustības.

Vingrojumi tiek izpildīti bez apaviem, lai varētu kontrolēt pēdu stāvokli, iedarbojoties uz enerģētiski aktīviem punktiem.

 

Pielāgota intensitāte

 

INTERVAL TRAINING

Augstas intensitātes nodarbība, kuras laikā ar dažādiem intervāliem tiek izpildīti vingrojumi dažādām muskuļu grupām. Nodarbība paredzēta ķermeņa tauku samazināšanai un muskuļu nostiprināšanai. Nodarbība piemērota fiziski sagatavotiem cilvēkiem.

Augsta intensitāte

 

ZUMBA

Zumbas nodarbība notiek jautrā, brīvā un nepiespiestā gaisotnē, Latino un pasaules populārākās mūzikas pavadījumā, kas liek sajusties kā ballītē. Zumba apvieno vairākus fitnesa pamatprincipus. Nodarbības laikā tiek veidotas un nostiprinātas visas muskuļu grupas, kā arī trenēts galvenais muskulis - sirds. Zumba ir veiksmīgs līdzeklis pret stresu un nogurumu. Nodarbības laikā ir augsts enerģijas patēriņa līmenis. Vienā nodarbībā var sadedzināt no 600 līdz pat 1000 kalorijām. Visiem sagatavotības līmeņiem. Iepriekšēja pieredze dejās nav vajadzīga.

Pielāgota intensitāte

 

ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

Zemas, mierīgas intensitātes vingrinājumi, bet ar vidēji, vidēji - augstu trenējošu efektu. Izmantojot palīgrīkus, tiek panākta efektīva ķermeņa dziļās muskulatūras attīstīšana, kas palīdz uzlabot stāju, veidot taisnu muguru un palīdz sagatavot ķermeni lielākām slodzēm ikdienas aktivitātēs.

Zema intensitāte

 

SLOW AND STRONG

Nodarbības laikā tiek nostiprināta visa ķermeņa muskulatūra. Tā balstās uz daudzkārtēju vingrojumu atkārtošanu, papildinot to ar spēka un stiepšanās vingrinājumiem, kā arī papildus tiek izmantots sporta inventārs.

Augsta intensitāte

 

JOGA

Fizisku pozu sērija, kas palīdz ķermenim palikt staltam un lokanam. Ķermeņa tonizēšana un atslābināšana nomierina psihi un sākas iekšējā miera un klusuma atmoda, vienlaicīgi  attīsta ķermeņa dziļo muskulatūra.

Pielāgota intensitāte

 

TRX

Piekares treniņu sistēma, vingrošana ar siksnām. Grupu nodarbība, kuras galvenais elements ir katra lietotāja ķermeņa svars. Nodarbībā var attīstīt gan lokanību, gan līdzsvaru, gan dziļo muskulatūru, formējot ķermeni skaistās un izteiksmīgās līnijās. Nodarbība piemērota kā iesācējiem, tā profesionāliem sportotājiem.

Pielāgota intensitāte

 

VINGROŠANA BĒRNS + MĀMIŅA

Kamēr fizioterapeite vingro ar Jūsu bērnu, māmiņai blakus tiek uzlikti veikt dažādi uzdevumi, vingrojumi. Tā būsiet kopā ar savu bērnu un varēsiet nodarboties arī pati.

Bērniem no 4 mēnešiem - 15 gadiem

 

VINGROŠANA CAUR ROTAĻĀM BĒRNIEM

Šī vingrošana bērniem palīdz apgūt savu ķermeni, uzlabo stāju un veselību kopumā. Uzlabos līdzsvaru, koordināciju, stiprinās muskuļus un, darot to arī caur spēlēm - vienkārši labi pavadīts laiks.

Bērniem no 1 - 15 gadiem

 

BOBATA TERAPIJA BĒRNIEM

Šīs terapijas galvenais mērķis un būtība ir veicināt pareizu, secīgu motoro funkciju attīstību un ierobežot nepareizas, nefizioloģiskas kustības un pozas mazulim, ņemot vērā viņa bioloģisko (nevis kalendāro) vecumu, lai Jūsu bērns pilnvērtīgi turpinātu iepazīt un pētīt apkārt esošo vidi un tādejādi spētu attīstīt jau esošās un iegūt jaunas prasmes, iemaņas. Šī terapija balstīta uz kustību un smadzeņu savstarpējo saikni.

Bērniem no 4 - 12 mēnešiem

 

VISPĀRATTĪSTOŠĀ VINGROŠANA BĒRNIEM BĒRNIEM

Fiziskas aktivitātes uzlabo asinsrites, elpošanas un gremošanas orgānu darbību, stimulē centrālo nervu sistēmu. Katrai vecuma grupai atbilstoši vingrinājumi, uzdevumi un slodze palīdzēs iepazīt un iemīlēt fiziskās aktivitātes.

Bērniem no 5 - 15 gadiem

 

AQUA ZUMBA

Aqua Zumba nodarbības laikā uz jūsu locītavām ir mazāka slodze, tādēļ tā ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar locītavām vai mugurkaulu. Ūdens rada dabisko pretestību, kas nozīmē, ka katrs solis ir daudz grūtāks un muskuļi strādā ar lielāku spēku. Turklāt vienlaikus ar fizisko slodzi ķermenis tiek arī masēts, izzūd celulīts, uzlabojas ādas tvirtums un uzlabojas pašsajūta. Nodarbības ūdenī nodrošinās jums labu veselību, jo ūdens temperatūra baseinā ir ap 28°C, bet cilvēka ķermeņa temperatūra ir 36,6°C. Šī atšķirība veicina kaloriju patēriņu un līdz ar to ķermeņa masas samazināšanos, kā arī uzlabojas organisma siltuma regulācijas fizioloģiskie mehānismi un cilvēka organisms norūdās.

Ir pierādīts, ka ar ūdens aerobikas palīdzību var attīstīt un nostiprināt tos ķermeņa muskuļus un saites, kuras ar grūtībām attīstās nodarbībās uz sauszemes.

 

 

 

 

Grupu nodarbības EUR
Jebkurā laikā Apmeklējums 1x 9.00
Jebkurā laikā 6x (1 mēnesī) 35.00
Jebkurā laikā 10x (3 mēnešos) 49.00
Jebkurā laikā 3 mēneši (abonements) 121.50
Jebkurā laikā 1 mēnesis (abonements) 45.00
Līdz plkst. 11:00 1 mēnesis (abonements) 35.00
Abonements jebkurā laikā 6 mēnešos 229.00
Abonements jebkurā laikā 12 mēnešos 405.00

Studentiem: Grupu nodarbību mēneša abonementam -10% atlaide

Vispārattīstošā vingrošana bērniem (5 - 7 gadiem) EUR
apmeklējums 1 x 1 bērns 9.00
4 x (1 mēneša laikā) 1 bērns 32.00

Nodarbība grupā pēc grafika.

Vispārattīstošā vingrošana bērniem (8 - 10 gadiem) EUR
apmeklējums 1 x 1 bērns 7.00
4 x (1 mēneša laikā) 1 bērns 25.00

Nodarbība grupā pēc grafika.

Vispārattīstošā vingrošana bērniem (11 - 15 gadiem) EUR
apmeklējums 1 x 1 bērns 7.00
4 x (1 mēneša laikā) 1 bērns 25.00

Nodarbība grupā pēc grafika.

Bobata terapija (4 - 12 mēnešiem) EUR
apmeklējums 1 x 1 bērns

individuālā nodarbība

20.00

Nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta - trešdienās no plkst. 11:00 - 15:30.
Individuālās nodarbības.
Līdzi jāņem mīļākā mantiņa/ grabulis un vienreizējais paladziņš.

Vingrošana caur rotaļām EUR
apmeklējums 1 x 1 bērns (1 - 15 gadi)

individuālā nodarbība

20.00
+ 1 bērns līdzi uz nodarbību

individuālā nodarbība

7.00

Individuālas nodarbības.
Nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta - trešdienās no plkst. 11:00 - 15:30.
Nodarbības ilgums 1h.

Vingrošana BĒRNS + MĀMIŅA EUR
apmeklējums 1 x 1 + 1 (bērns no 4 mēneši - 15 gadiem + mamma)

Individuālā nodarbība.

25.00

Individuālas nodarbības māmiņai ar bērniņu.
Nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta - trešdienās no plkst. 11:00 - 15:30.
Nodarbības ilgums 1h.

Dāvids Eljašāns Sporta zāles treneris
Absolvējis Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju (bakalaura grāds sporta zinātnēs). Ieguvis “B” kategorijas sporta speciālista sertifikātu, vecākais treneris fitnesā.  Papildus izglītība: kursi „Rehabilitācijas fitness” (treniņu īpašības klientiem ar skoliozi, osteohondrozi un trūcēm, funkcionālā anatomija, manuālās tehnikas kakla, plecu  un jostas daļas atbrīvošanai) TRX Group Suspension Training sertifikāts. TRX RIP kursu sertifikāts, kā arī daudzi citi treneru kvalifikācijas celšanas kursi. Joker klubā vada individuālos treniņus trenažieru zālē.