fbpx

15. septembrī Joker kluba ūdens relaksācijas centrs ir vēris durvis SPA atpūtas un veselīga dzīvesstila piekritējiem. Atgūstiet enerģiju un dzīvesprieku, relaksējoties SPA vannā un pirtīs, kā arī uzturi sevi formā, apmeklējot sporta nodarbības baseinā. 

Mūsu komanda joprojām aktīvi seko līdzi situācijai valstī, īstenojot virkni sanitārās drošības pasākumu COVID-19 ierobežošanai, tostarp apmeklētāju plūsmas regulēšanu.

 

GRUPU NODARBĪBAS


Grupu nodarbības tiek organizētas pēc iepriekšēja pieraksta.
--
jokerklubs@jokerklubs.lv, +371 26441212

 

RESTORĀNS


Pašreiz restorāns ATELPA nav pieejams apmeklētājiem, bet mēs esam pārliecināti, ka pavisam drīz jūs varēsim pārsteigt ar pozitīvām ziņām par atkalsatikšanos!
--
Ūdens relaksācijas centrā darbosies bārs, kurā būs iespējams pasūtīt gardus dzērienus un uzkodas, tomēr restorāns "ATELPA" uz nenoteiktu laiku ir slēgts. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim jūs iepriecināt ar patīkamiem jaunumiem!

 

DĀVANU KARTES UN ABONEMENTI

Dāvanu karšu pagarināšana

Iegādāto Joker kluba dāvanu karšu derīgumu termiņi tiks pagarināti līdz 2020. gada 31.decembrim. Savukārt, ja jūsu rīcībā ir davanuserviss.lv dāvanu karte, tad iesakām sazināties ar pakalpojuma sniedzēju, lai vienotos par pakalpojuma izmantošanas termiņa pagarināšanu.

 

Ūdens relaksācijas centra abonementu pagarināšana

Ūdens relaksācijas centra abonementu termiņi tiks pagarināti proporcionāli laika periodam, kurā saistībā ar izsludināto ārkārtējo situāciju valstī un noteiktajiem ierobežojumiem nav pieejams attiecīgais Joker kluba pakalpojums.

 

Kanēļa procedūra
* dāvana gift
50,00 EUR


Sazinieties ar mums

Name*
Phone
E-mail:*
Message*