fbpx

Sper soli pretī skaistumam, labsajūtai! Priekā par atkalsatikšanos, 17. septembrī atkal veram ūdens relaksācijas centra durvis. Treniņi, masāžas, atpūta peldbaseinā vai relaksācija pirtīs pēc nogurdinošas dienas pilsētā – esam atvērti jums!


Kas jāzina pirms ūdens relaksācijas centra apmeklējuma? (ID + sertifikāts)

Nākot uz Joker klubu, neaizmirsti paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti), kā arī sadarbspējīgu digitālo sertifikātu,kas apliecina, ka esat pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu, pārslimojis Covid-19. Šie nosacījumi attiecināmi gan uz pieaugušajiem, gan bērniem no 12 gadu vecuma (ieskaitot). Bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, jāuzrāda tikai personu apliecinošs dokuments.

Joker kluba publiskajās zonās klientiem un personālam jālieto sejas un deguna aizsargmasku.
--
Vairāk informācijas šeit: https://covid19sertifikats.lv/

 

GRUPU NODARBĪBAS

Grupu nodarbības peldbaseinā tiks organizētas pēc iepriekšēja pieraksta ar e-pasta vai tālruņa starpniecību, jo drošības apsvērumu dēļ, ūdens relaksācijas centrā un visā klubā ir ierobežota klientu plūsma.

Nodarbību grafiks

Rezervācijām: jokerklubs@jokerklubs.lv , +371 26441212

--

ŪDENS RELAKSĀCIJAS CENTRA APMEKLĒJUMS

SPA zonas apmeklējumi netiek organizēti pēc iepriekšēja pieraksta. Aicinām būt saprotošiem, ja apmeklētāju plūsmas ierobežošanas dēļ, var nākties nedaudz uzgaidīt.

DĀVANU KARTES/ABONEMENTI

Visas Joker kluba dāvanu kartes un abonementi ir pagarināti proporcionāli periodam, kad epidemioloģiskās situācijas dēļ pakalpojums nebija pieejams vai nevarējām to nodrošināt.Sazinieties ar mums

Name*
Phone
E-mail:*
Message*