fbpx

Uzdāviniet Joker kluba dāvanu karti un izraušanos no ikdienas! 

 Sports, atpūta un izklaide – viss vienuviet Joker klubā, Rīgā, Katrīnas ielā 12.

Ūdens relaksācijas centrā ļaujieties relaksējošai peldei baseinā, izbaudot dažādu intensitāšu ūdens masāžas, un atpūtieties septiņās atšķirīgās, jūsu noskaņojuma un vēlmēm piemērotās pirtīs. Uzlabojiet fizisko formu trenažieru zālē, grupu nodarbībās vai spēlējot skvošu. Izklaidei būs piemērota mūsu mājīgā boulinga zāle, bet veselīgā dzīvesstila restorānā “Atelpa” varēsiet nobaudīt gardu maltīti.

Dāvanu kartes izmantošanas termiņš ir 12 mēneši.

Pirms pakalpojuma saņemšanas, uzrādiet izdrukātu dāvanu karti Joker kluba administratorei. Lūdzam iepriekš pārliecināties, vai Jūsu izvēlētajā apmeklējuma dienā pakalpojums ir pieejams un vai pakalpojums iepriekš nav jāpiesaka.

 

Pirms pakalpojumu iegādes lūdzam iepazīties ar SIA "Joker LTD", reģ.Nr. 40003266078, juridiskā adrese Katrīnas iela 12, Rīga, interneta veikala lietošanas noteikumiem.

INTERNETA VEIKALA WWW.JOKERKLUBS.LV LIETOŠANAS NOTEIKUMI

 

Vēlamies informēt,

ka iegādāto Joker kluba abonementu un dāvanu karšu derīguma termiņi tiks pagarināti proporcionāli laika periodam, kurā, saistībā ar Covid -  19 izsludināto ārkārtējo situāciju valstī un noteiktajiem ierobežojumiem, nav pieejams attiecīgais Joker kluba pakalpojums.

davanuserviss.lv dāvanu kartes:

Lūdzu sazinieties ar pakalpojuma sniedzēju, lai vienotos par dāvanu karšu pagarināšanu, sūtot pieprasījumu e-pastā: info@davanuserviss.lv vai, zvanot pa tālruni +371 26699899.

--
Uz drīzu tikšanos atpūtā un treniņos
!

Kanēļa procedūra
* dāvana gift
50,00 EUR


Sazinieties ar mums

Name*
Phone
E-mail:*
Message*