fbpx

Sporta masāža

EUR
Sporta masāža

60 min

Pirkt
48.00 EUR

Klasiskā masāža

Masāžu veic ar īpaši tai paredzētu masāžas eļļu vai krēmu. Masāžas kursa rezultātā pakāpeniski paaugstinās muskuļu tonuss un elastība, uzlabojas vispārējais ķermeņa stāvoklis, pazūd sāpes, normalizējas ādas stāvoklis un gremošanas procesi. Taču vislielākais ieguvums – vairāk enerģijas un labāka pašsajūta!

Lasīt tālāk 35,00 EUR
bank cards

Relaksējošā masāža

60 minūtes

Ideāli piemērota masāža pēc ilgstoša stresa un nomāktības. Masāža uzlabo asinsriti, atslābina muskuļus un normalizē visa organisma darbību, kā arī pozitīvi ietekmē emocionālo stāvokli un palīdz atgūt iekšējo līdzsvaru.

Lasīt tālāk 35,00 EUR
bank cards

Aromterapijas masāža

60 minūtes

Masāža ar dziedniecisku efektu, kuras laikā ne vien atjaunojas organisms, bet norimst uztraukts prāts un sabangotas emocijas. Tās laikā izmantotas dabiskas ēteriskās eļļas, kuras caur ādu nokļūst organismā, uzlabojot ādas izskatu un aktivizējot organisma aizsargspējas.

Lasīt tālāk 35,00 EUR
bank cards

Masāža ar akmeņiem

60 minūtes

Masāžai izmanto gan siltus, gan vēsus akmeņus - tie dzimuši vulkānu izvirdumos un uzņēmuši ūdens, saules un vēja enerģiju. Masāžai ir labvēlīga ietekme uz centrālo nervu sistēmu un tā atbrīvo no stresa un sāpēm. Papildus tā veicina tauku dedzināšanu, palēlina novecošanos, uzlabo limfas atteci un ādas tonusu, attīra poras un izvada sārņus.

Lasīt tālāk 42,00 EUR
bank cards

Ķermeņa hiromasāža

60 minūtes

Hiromasāža palīdz atjaunot spēku un veselību gan fiziski, gan garīgi – ar maigiem un plūstošiem, teju heoreogrāfiskiem paņēmieniem tā efektīvi iedarbojas uz visiem orgāniem. Lielisks palīgs cīņā arī pret celulītu un liekā svara problēmām.

Lasīt tālāk 40,00 EUR
bank cards

Muguras masāža

25 minūtes

Muguras masāža atrisina ne tikai ļoti daudz muguras problēmu, bet arī ir arī lielisks profilaktisks līdzeklis, lai šādu problēmu nebūtu vispār. Tās laikā atslābst savilktie muskuļi, mazinās sāpes, uzlabojas asinsrite un limfas attece, palielinās muskuļu elastība un paaugstinās Jūsu darba spējas.

Lasīt tālāk 21,00 EUR
bank cards

Kāju masāža

30 minūtes

Kāju masāža palīdz atslābt dienas laikā savilktajiem muskuļiem, mazina tūsku un atjauno normālu asinsriti. Regulāra kāju masāža kājas padara redzami slaidākas un uzlabo ādas izskatu.

Lasīt tālāk 21,00 EUR
bank cards

Roku masāža

30 minūtes

Roku masāža stimulē roku muskuļus un uzlabo asins cirkulāciju, palīdzot atbrīvoties no saspringuma, – tādēļ šī masāža ir īpaši ieteicama, ja ikdienā ilgstoši strādājat ar rokām vai datoru.

Lasīt tālāk 21,00 EUR
bank cards

Pēdu relaksējošā masāža

30 minūtes

Pēdu masāžas laikā notiek pilnīga atslābināšanās un rodas iekšējā komforta sajūta. Masāža stimulē organisma dabiskās aizsargspējas, uzlabo vielmaiņu un asins cirkulāciju, kā arī samazinā kāju nogurumu un pietūkumu.

Lasīt tālāk 21,00 EUR
bank cards
Rezultāti 1 - 13 no 13


Sazinieties ar mums

Name*
Phone
E-mail:*
Message*