PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA SVĒTDIENA
  monday | понедельник tuesday | вторник
wednesday | среда
thursday | четверг friday | пятница saturday | суббота sunday|воскресенье

 7:00

 


 7:30

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins 

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

 7:45    ZUMBA (Liene K.) Nr.1      ZUMBA (Liene K.) Nr.1  BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (bez priekšzināšanām) (Anita) Baseins  

 8:00

VESELA MUGURA (Valentīna) Nr.2 


  

VESELA MUGURA (Valentīna) Nr.2 


 8:30

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (4 - 6gadi) (Anita) Baseins


DZIĻĀS MUSKULATŪRAS STIPRINĀŠANA - CORE (Rēzija) Nr.1 

DZIĻĀS MUSKULATŪRAS STIPRINĀŠANA - CORE (Rēzija) Nr.1

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (ar priekšzināšanām) (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins 

 9:00

PILATES (Natālija) Nr. 2

PILATES (Valentīna) Nr.2

PILATES (Valentīna) Nr.2

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

 9:15

          ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins 
 

 9:30

TONUSAM UN LOKANĪBAI (Karīna) Nr.1

INTERVAL TRAINING (Karīna K.)  Nr.1 

TONUSAM UN LOKANĪBAI (Karīna) Nr.1

INTERVAL TRAINING (Karīna K.)  Nr.1

TONUSAM UN LOKANĪBAI (Karīna) Nr.1

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (2+ gadi) (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

10:00

ABL (Valentīna) Nr.2 

ABL (Valentīna) Nr.2 


ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

 

10:15

          ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins 
 

10:30

ŪDENS AEROBIKA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Anita) Baseins


PILATES (Natālija) Nr. 2

PILATES (Natālija) Nr. 2

      BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (1 - 2 gadi) (Anita) Baseins
     
  VINGROŠANA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Karīna) Nr. 2 VINGROŠANA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Karīna) Nr. 2    

11:00

  AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

11:15

ŪDENS AEROBIKA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta)Baseins

11:30

12:00

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (2+ gadi) (Anita) Baseins

BODY ART + STRECH (Jūlija) Zāle Nr.1 PP mob. 29853715

 

12:30            

13:00

13:15

        ŪDENS AEROBIKA (Anita)Baseins    

13:30

       

14:00

14:30

15:00

LADY DANCE + STRECH (Karīna K.) Nr.2 PP mob. 26 155 664

15:30

16:00

16:30

17:00

17:30  BODY ART (Jūlija) Nr. 1
BODY ART (Jūlija) Nr. 1
  BODY ART (Jūlija) Nr. 1
 BODY ART (Jūlija) Nr. 1    
           

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins 

 18:30

BODY TONING (Jūlija) Nr. 1

ABS + SEAT (Jūlija) Nr.1

 BODY ART (Jūlija) Nr. 1

HIIT (Jūlija) Nr.1

TRX + STRECH 1,5 h (Laine) Nr.2

TRX + STRECH 1,5 h (Laine) Nr.2

TRX + STRECH 1,5 h (Laine) Nr.2

JOGA (Ineta Ķirse) Lielā zāle

JOGA (Ineta Ķirse) Lielā zāle 

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins 
  ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins        

19:00

 

19:30

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins 

20:00

20:30

ZUMBA (Liene K.) Nr.1 

ZUMBA (Liene K.) Nr.1

21:00

21:30

Nr. 1 - nodarbību zāle Joker klubs pirmajā stāvā | Nr. 2 - nodarbību zāle Joker klubs otrajā stāvā | Nr. 3 - lielā zāle | PP - nodarbība notiek pēc pieraksta

ZEMAS INTENSITĀTES NODARBĪBA

PIELĀGOTAS INTENSITĀTES NODARBĪBA

AUGSTAS INTENSITĀTES NODARBĪBA NODARBĪBAS NOTIEK BASEINĀ - ŪDENĪ
Kanēļa procedūra
* dāvana gift
40,00 EUR


Sazinieties ar mums

Name*
Phone
E-mail:*
Message*