PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA SVĒTDIENA
  monday | понедельник tuesday | вторник
wednesday | среда
thursday | четверг friday | пятница saturday | суббота sunday|воскресенье

 7:00

ZUMBA (Liene K.) Nr.1 

ZUMBA (Liene K.) Nr.1

 7:30

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins 

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

 7:45            BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (bez priekšzināšanām) (Anita) Baseins  

 8:00

VESELA MUGURA (Valentīna) Nr.2 


  

VESELA MUGURA (Valentīna) Nr.2 


 8:30

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (4 - 6gadi) (Rūta) Baseins


DZIĻĀS MUSKULATŪRAS STIPRINĀŠANA - CORE (Rēzija) Nr.1 

DZIĻĀS MUSKULATŪRAS STIPRINĀŠANA - CORE (Rēzija) Nr.1

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (ar priekšzināšanām) (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins 

 9:00

PILATES (Natālija) Nr. 2

PILATES (Valentīna) Nr.2

PILATES (Valentīna) Nr.2

ŪDENS AEROBIKA (Rūta) Baseins

 9:15           ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins 
 

 9:30

INTERVAL TRAINING (Karīna K.)  Nr.1 

INTERVAL TRAINING (Karīna K.)  Nr.1

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (2+ gadi) (Rūta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

10:00

ABL (Valentīna) Nr.2 

ABL (Valentīna) Nr.2 


ŪDENS AEROBIKA (Rūta) Baseins

 10:15           ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins 
 

10:30

ŪDENS AEROBIKA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Rūta) Baseins


PILATES (Natālija) Nr. 2

PILATES (Natālija) Nr. 2

      BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (1 - 2 gadi) (Rūta) Baseins
     

11:00

  AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

11:15

ŪDENS AEROBIKA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Rūta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta)Baseins

11:30

12:00

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (2+ gadi) (Rūta) Baseins

12:30 22.10. NENOTIEK!ĶERMEŅA TONUSAM (Karīna K.)  Zāle Nr.1
  ĶERMEŅA TONUSAM (Karīna K.)  Zāle Nr.1 
  ĶERMEŅA TONUSAM (Karīna K.)  Zāle Nr.1 
   

13:00

13:30

VINGROŠANA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Karīna K.) Zāle Nr.1 

VINGROŠANA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Karīna K.) Zāle Nr.1

VINGROŠANA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Karīna K.) Zāle Nr.1

14:00

14:30

15:00

LADY DANCE + STRECH (Karīna K.) Nr.2

15:30

16:00

16:30

17:00

17:30  BODY ART (Jūlija) Nr. 1
BODY ART (Jūlija) Nr. 1
  BODY ART (Jūlija) Nr. 1
 BODY ART (Jūlija) Nr. 1    
  22.10. ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA (Liene B.) Nr.2
02.10.; 16.10.; 30.10. ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA (Liene B.) Nr.2
24.10. ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA (Liene B.) Nr.2
18.10. ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA (Liene B.) Nr.2
     

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita / Rūta) Baseins

 18:30

BODY TONING (Jūlija) Nr. 1

ABS + SEAT (Jūlija) Nr.1

 BODY ART (Jūlija) Nr. 1

INTERVAL TRAINING (Jūlija) Nr.1

TRX + STRECH 1,5 h (Laine) Nr.2

TRX + STRECH 1,5 h (Laine) Nr.2

TRX + STRECH 1,5 h (Laine) Nr.2

JOGA (Ineta Ķirse) Lielā zāle

JOGA (Ineta Ķirse) Lielā zāle 

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins 
  ŪDENS AEROBIKA (Anita / Rūta) Baseins        

19:00

 

19:30

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins 

20:00

20:30

ZUMBA (Liene K.) Nr.1 

ZUMBA (Liene K.) Nr.1

21:00

21:30

Nr. 1 - nodarbību zāle Joker klubs pirmajā stāvā | Nr. 2 - nodarbību zāle Joker klubs otrajā stāvā | Nr. 3 - lielā zāle | PP - nodarbība notiek pēc pieraksta

ZEMAS INTENSITĀTES NODARBĪBA

PIELĀGOTAS INTENSITĀTES NODARBĪBA

AUGSTAS INTENSITĀTES NODARBĪBA NODARBĪBAS NOTIEK BASEINĀ - ŪDENĪ
Kanēļa procedūra
* dāvana gift
40,00 EUR


Sazinieties ar mums

Name*
Phone
E-mail:*
Message*