Ūdens relaksācijas centrs Rīgā | Joker klubs

Peldi jaunā kvalitātē! Ūdens relaksācijas centrs tiks atvērts no 14. septembra.

 

Veltiet laiku atpūtai un atgūstiet spēkus: 

 

-  veldzējošā baseinā

- septiņās atšķirīgās pirtīs

-  relaksējošās SPA vannās 

-  uzmundrinošās ūdens kaskādēs

 

Papildus pieejamas arī masāžas un skaistumkopšanas procedūras, kā arī nesteidzīga laika pavadīšana pie spēcinoša kokteiļa glāzes baseina bārā.

Savukārt rīta un vakara stundās piedāvājam ūdens aerobikas  un bērnu peldētapmācību nodarbības.

Nodarbību grafiku skatīt šeit.

 

Jauna, inovatīva baseina ūdens tehnoloģija: ekoloģiski draudzīgs, kristāldzidrs, bez kaitīgiem dezinfekcijas blakusproduktiem.

DA-GEN ir inovatīvs dezinfekcijas risinājums peldbaseiniem. Tas ir hidrolizētājs, kas ar uzlabotas oksidācijas tehnoloģijas palīdzību ģenerē brīvos radikāļus. Brīvie radikāļi ir augsti un efektīvi oksidanti ar lielu priekšrocību – tie neveido nekādus kaitīgus dezinfekcijas blakusproduktus. Tiek panākta dzeramā ūdens kvalitāte baseina ūdenim, bez hlora smakas.

Vairāk par jauno tehnoloģiju lasi: https://shorturl.at/ltOQ5

 

Ūdens relaksācijas centra darba laiks:

pirmdiena - svētdiena 12:00 - 21:00

 

Cienījamie klietni, informējam:

No pirmdienas līdz ceturtdienai vecākus ar bērniem laipni gaidīsim ierastajā laikā, savukārt piektdienās, sestdienās un svētdienās, cienot relaksējošas SPA atpūtas baudītājus, bērniem līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot) ūdens relaksācijas centrā atļauts uzturēties līdz plkst. 18.00.

Pirms ūdens relaksācijas centra apmeklējuma lūgums vienmēr pārliecināties vai nenotiek slēgtie pasākumi un ņemt vērā atsevišķos gadījumus un laikus, kad baseinā notiek ūdens aerobikas vai bērnu peldētapmācības. Nodarbību grafiku skatīt 

--

Lai patīkama atpūta mums visiem!

 Sazinieties ar mums

Name*
Phone
E-mail:*
Message*